L. Snijders - Olieverf op doek – Boerin veegt erf – Gesigneerd - Ingelijst - Verkocht

L. Snijders  - Olieverf op doek – Boerin veegt erf  – Gesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 360,00

L. Snijders  - Olieverf op doek – Boerin veegt erf  – Gesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!L. Snijders  - Olieverf op doek – Boerin veegt erf  – Gesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Ongespecificeerd

Een olieverf-schilderij van L. Snijders uit ca 1950.

Gesigneerd, maar helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Ingelijst in de originele lijst (64 x 50 cm).

Titel: Onbekend/zonder titel (‘Boerin veegt erf’).

Kunstenaar: L. Snijders.

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: ca 1950.

Afmetingen: Lijst,  64 x 50 cm (b x h).

                        Beeld, 54 x 40 cm (b x h).

Ingelijst: In de originele houten lijst.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie:  Het werk is in goede staat.  De lijst heeft slijtplekken en een beschadiging in de rechterbovenhoek (zie de 6e foto). Het ‘stoffen’ kader van de lijst heeft vlekjes.

Klaar om op te hangen.

Zie ook de 7 foto’s.

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:15-04-2014 om 16:30
Eindtijd:25-04-2014 om 16:30
Biedingen (16)
hermiesnijders
25 apr. / 16:08
€ 360
rienk
25 apr. / 16:08
€ 350
rienk
25 apr. / 16:08
€ 320
hermiesnijders
25 apr. / 16:08
€ 300
rienk
25 apr. / 14:16
€ 270
hermiesnijders
25 apr. / 14:15
€ 250
rienk
25 apr. / 14:15
€ 250
hermiesnijders
25 apr. / 11:55
€ 230
rienk
25 apr. / 11:55
€ 210
hermiesnijders
25 apr. / 11:55
€ 200
rienk
25 apr. / 11:07
€ 160
hermiesnijders
25 apr. / 07:59
€ 150
Kunstkijker
25 apr. / 07:59
€ 141
Kunstkijker
24 apr. / 22:17
€ 130
hermiesnijders
24 apr. / 09:12
€ 120
rienk
23 apr. / 22:31
€ 110