Niet of onleesbaar gesigneerd - L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE

L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE kopen? Bied vanaf 1!

L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE

Verkoopprijs: € 65,00

L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE kopen? Bied vanaf 1!L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE kopen? Bied vanaf 1!L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE kopen? Bied vanaf 1!L VOGEL - BOMEN IN DE WINTER AAN DE LIJE kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

GESIGNEERD L VOGEL

WINTER AAN DE LIJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 90 CM

GESIGNEERD ONDER

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 75 X 105

GOEDE STAAT

GRAAG OPHALEN IN ZAADAM

VERZENDEN AANGETEKEND

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:19-01-2017 om 22:08
Eindtijd:29-01-2017 om 22:08

Biedingen (13):

Arsim
29 jan. / 20:08
€ 65
Katrien62
29 jan. / 20:07
€ 60
Arsim
29 jan. / 20:07
€ 55
Katrien62
29 jan. / 20:05
€ 50
Arsim
29 jan. / 20:05
€ 45
Katrien62
29 jan. / 20:05
€ 40
Arsim
29 jan. / 20:05
€ 35
Katrien62
29 jan. / 19:50
€ 30
Arsim
29 jan. / 19:50
€ 25
Arsim
27 jan. / 16:24
€ 7
11556
21 jan. / 11:16
€ 5
Gracevanhek
20 jan. / 10:59
€ 3
Jeepees
19 jan. / 23:29
€ 1