Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets - Verkocht

Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!Willy Belinfante - LA DOUCE FRANCE - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervolle kleurets in de maten  13 cm. x 18 cm. Oplagegegevens zijn niet bekend, maar de ets is door de kunstenaar met potlood gesigneerd en voorzien van titel en jaartal.

Zeer lichte verkleuring binnen randen passe-partout van eerdere inlijsting en aan bovenrand blad licht waarneembare sporen van gebruik tape

Willy Belinfante (1922-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

202 verkochte items
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-01-2019 om 14:37
Eindtijd:31-01-2019 om 20:56
rliev
24 jan. / 21:34
€ 35