Leonor Fini - La fille avec le turban - Verkocht

Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - La fille avec le turban kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Leonor Fini (1908-1996)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Oplage 100. Nummer: 68. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: BFK Rives.

Afmeting afbeelding: 58 x 48 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Leonor Fini (1908-1996)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-06-2019 om 23:55
Eindtijd:06-06-2019 om 20:04
janvis
04 jun. / 11:07
€ 35