Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste - Verkocht

Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!Corneille - La lune accompagne de L'oiseau - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1993
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 38 cm (h x b)
Lijst48 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille 'La lune accompagne de L'oiseau' - gesigneerde zeefdruk - épreuve d'artiste Handgesigneerd en omgeschreven met potlood
Epreuve d'Artiste (EA) 20/20, naast de reguliere oplage.
Prachtige kleuren
Mooi ingelijst met passe-partout, beetje schade bovenaan de lijst, zie foto's
Formaat: 29x38 cm
Formaat lijst: 48x53 cm
Verzekerde verzending met Track en trace

Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 15:53
Eindtijd:19-11-2020 om 22:20
Duin327
16 nov. / 12:35
€ 160