Felicien Rops - la lyre (r1)

Felicien Rops - la lyre (r1) kopen? Bied vanaf 295!
  • Felicien Rops (1833-1898)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
getekend heliogravure

Felicien Rops (1833-1898)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
15 cm
22 cm
Starttijd:16-12-2022 om 21:31
Eindtijd:30-12-2022 om 20:11
Openingsbod € 295
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland