Diana van Hal - La peche, linosnede - Verkocht

Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!
Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!
  • Diana van Hal (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXXV
Bekend, kleurrijk werk van Diana van Hal.  Linosnede op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92), getiteld en genummerd (XXIII/XXXV = 23/35).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 46cm x 46cm (blad), 40cm x 40cm (linosnede)

Wat vouwtjes in de uiterste hoek van de marge rechtsboven.

Diana van Hal (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
46 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 16:04
Eindtijd:04-07-2022 om 19:41
Aardrijkskundelover
03 jul. / 22:27
€ 40