LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd - Verkocht

LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!
LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!LAAGSTE STARTPRIJS Dirk Roggeveen - ets - boerenwoning en hooimijt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 5!
  • Dirk Roggeveen (1872-1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ongesneden ets in bruintint van Dirk Roggeveen - gesigneerd.

Heeft wat kreuken zie foto's. Afmeting vel is 43 - 35, afbeelding is 30 -20 cm.

Wordt verzonden tussen platen.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:08-05-2016 om 09:01
Eindtijd:15-05-2016 om 09:01
24353
14 mei / 22:56
€ 5