Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 - Verkocht

Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!
Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!Els de Groot - LAATSTE KANS!! Mooie gesigneerde zeefdruk - 1975 - "Movement" - 35/50 kopen? Bied vanaf 1!
  • Els de Groot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/50
Mooie grote zeefdruk van Els de Groot uit 1975.

Titel: "Movement"

Oplage nr: 35/50.

De zeefdruk is rechtsonder door de kunstenaar met potlood gesigneerd. Linksonder getiteld en genummerd.

Afmetingen werk: 65 x 65 cm.

Conditie: in goede staat. lichte foxing spots onderaan (zie laatste foto)

Gewoon goede staat. Lichte bruine vlekjes onderaan het werk. Licht golvend blad.

Els de Groot (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  in2art
FA. (34 )

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 09:38
Eindtijd:04-10-2022 om 19:22
Biedingen (3)
Roderaaf
03 okt. / 20:45
€ 5
Smith
25 sep. / 19:26
€ 3
Roderaaf
23 sep. / 20:07
€ 1