Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 - Verkocht

Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!Walter Neuhof - Laatste keer! - Bospad, olie op doek, gesigneerd en 1946 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Walter Neuhof (1904-1982)
Jaartal1946
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
W.J. (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl. Onderwerpen: landschappen Limburg en stadsgezichten Maastricht. Werk in het Bonnefantenmuseum Maastricht.

Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.

Walter Neuhof (1904-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

407 verkochte items
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:24-09-2019 om 22:07
Eindtijd:08-10-2019 om 19:00
Meer4000
08 okt. / 03:56
€ 99