Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk - Verkocht

Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Laatste keer: Coos Dieters - Pazinska, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (262)
  • Coos Dieters (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Mooie zeefdruk van Coos Dieters uit 1976.  Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (1/20).  In mint conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 41cm x 31cm (beeld)

Coos Dieters (1946)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-10-2017 om 14:56
Eindtijd:21-10-2017 om 21:56
gjloedeman
21 okt. / 21:15
€ 30