Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) - Verkocht

Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 195,00

Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!Laatste keer: Dick Elffers - Compositie, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2877 verkochte items
Alle items van deze verkoper (242)
  • Dick Elffers (1910-1990)

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Krachtig werk van Dick Elffers in mooie  strakke  lijst.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd in verso, in uitstekende staat.

Afmetingen:  93cm x 93cm (incl. lijst), 90cm x 90cm (doek)

Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O vanwege de grootte en de waarde.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Dick Elffers (Rotterdam 1910 – Amsterdam 1990)

Elffers volgt de opleiding tot grafisch ontwerper aan de Rotterdamse Kunstacademie. Hij ontwikkelt zich tot een veelzijdig beeldend kunstenaar: tekenaar, schilder, graficus, boekbandontwerper, beeldhouwer, keramist en fotograaf.

Naast uitvoerend kunstenaar - zijn ontwerpen voor monumentale keramische kunst worden uitgevoerd door De Porceleyne Fles te Delft -  is hij van 1970 tot 1976 als docent monumentale kunst verbonden aan de Kunstacademie van Den Bosch.

Elffers ontvangt voor zijn typografisch werk de Staatsprijs voor Typografie. Werk van Elffers bevindt zich onder meer in de collectie van het Joods Historisch Museum.  Elffers was ook als vormgever betrokken bij het Rijksmuseum Amsterdam, zowel wat betreft de grafische vormgeving van het museum als de museale opstellingen.

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:17-02-2015 om 20:00
Eindtijd:28-02-2015 om 20:00
Biedingen (3)
CORh
28 feb. / 19:18
€ 195
Dutchart
25 feb. / 18:27
€ 185
JacobMie
17 feb. / 20:22
€ 175