FA. (1)

Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988

Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!
Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Egbert de Bock (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Egbert de Bock uit 1988. Herkomst: uit de map van "Grafisch genootschap drukkerstroost". Nummer: 32/40. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b22.5. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Egbert de Bock (1921)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Starttijd:03-02-2018 om 00:25
Eindtijd:09-02-2018 om 20:25
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland