LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex. - Verkocht

LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex.  kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex.  kopen? Bied vanaf 15!LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex.  kopen? Bied vanaf 15!LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex.  kopen? Bied vanaf 15!LAATSTE KEER: Ets van Pauline Braat, Oplage 20 ex.  kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Pauline Braat (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Pauline Braat op zware kwaliteit papier, in potlood gesigneerd en genummerd 7/20

Titel: Compositie met witte vorm.

Afmetingen voorstelling: 25 x 32 cm., blad: 33 x 50 cm. Niet ingelijst.

OPGELET: Deze ets wordt voor de laatste keer hier aangeboden. Openingsbod is nu meer dan gehalveerd!

Conditie werk: Het drukvel draagt de onvermijdelijke sporen van de tand des tijds. Van een vroegere inlijsting is verkleuring te zien binnen de randen van het oude passe-partout (opnieuw ingelijst valt dit niet op). Verder 4 minuscule gaatjes buiten de hoeken van het beeld en een lichte papiergolving onderaan het blad.

De afbeelding zelf is puntgaaf.

Het werk wordt aangetekend verzonden in een verstevigd plat pakket.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:08-09-2016 om 01:16
Eindtijd:19-09-2016 om 19:16
Oversloot
08 sep. / 12:05
€ 15