Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint - Verkocht

Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!Laatste keer: Ger Lataster - Aardbeien, droge naald ets met aquatint kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2878 verkochte items
Alle items van deze verkoper (243)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Mooie, bijna figuratieve, ets van Ger Lataster. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘76) en genummerd (39/40?). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO. Werk is ingelijst geweest want er is een nauwelijks waarneembare verkleuring van de witte marge rond het beeld en er zitten taperesten bovenaan de achterkant van het blad. Weer ingelijst met goed passe-partout is daar niks van te zien, het beeld is in zeer goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 56cm (blad), 59cm x 49cm (ets beeld)

Werk moet bij aankoop liefst worden opgehaald in Diemen vanwege de waarde van het werk.  Bezorgen in de regio Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Als dat echt niet lukt, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en op risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:12-08-2015 om 16:02
Eindtijd:23-08-2015 om 21:02
martienbra
18 aug. / 08:23
€ 125