Laatste keer: Jacques Mels - ingelijste rood krijt tekening: Valkenburg - Verkocht

Laatste keer: Jacques Mels - ingelijste rood krijt tekening: Valkenburg  kopen? Bied vanaf 35!
Laatste keer: Jacques Mels - ingelijste rood krijt tekening: Valkenburg  kopen? Bied vanaf 35!Laatste keer: Jacques Mels - ingelijste rood krijt tekening: Valkenburg  kopen? Bied vanaf 35!
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel

Ingelijste tekening van Jacques Mels. Jaar: 1941. Titel: Valkenburg (knotwilgen). Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Afmetingen incl. lijst: H41 x b31 cm. Afmetingen voorstelling: H29,5xb21 cm. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-03-2018 om 23:03
Eindtijd:09-03-2018 om 21:03
Marcello020
09 mrt. / 18:21
€ 35