LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45

LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45 kopen? Bied vanaf 30!LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45 kopen? Bied vanaf 30!LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45 kopen? Bied vanaf 30!LAATSTE KEER John van 't Slot, ets 1986/87 nr. 5/45 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • John van 't Slot (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/gemengde techniek van John van 't Slot uit 1986/87, genummerd 5/45 en gesigneerd en gedateerd in potlood. Afm blad 49,8x63,6 cm.

De staat is vrijwel perfect; bovenaan het blad in de marge is alleen wat lichte papierschade van verwijderd plakband. Het papier is heel mooi dik papier.

Dit blad is afkomstig uit de collectie van ABN AMRO.

Verzending tussen twee platen, 15,75, aangetekend 17,40

info: http://www.livingstonegallery.nl/artists/john-van-t-slot

http://www.mastersofrotterdam.nl/john-van-t-slot-2/

https://www.verenigingdordrechtsmuseum.nl/activiteiten/john-t-slot-nader-bekeken/

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:09-11-2017 om 17:13
Eindtijd:04-10-2018 om 22:50

Biedingen (1):

cimbaal
4 okt. / 22:26
€ 30