Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966

Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: Maaike - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Buurman (1933-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Kees Buurman. Jaar: 1966. Titel: Maaike .Nummer: 39/40. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd, met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H35 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H29x b31 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. De witte rand om het werk is wat verkleurd door een vorige inlijsting. Er zit een gelige vlek op de witte rand. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit onder de passepparout/in de lijst.

Kees Buurman (1933-1997)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5585 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
Starttijd:23-02-2018 om 22:37
Eindtijd:02-03-2018 om 21:37
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland