Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk - Verkocht

Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!Laatste keer: Louttre B - Myosotis en goguette, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (234)
  • Louttre B. (1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Prachtige, grote ets van deze kunstenaar (Marc-Antoine Bissiere) op dik geschept papier (Moulin du Gué).  Met potlood gesigneerd en genummerd (32/60), en achterop het blad getiteld. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede staat.

Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van het blad binnen een voormalig passe-partout en er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant.  Marges zijn hier en daar ook wat vlekkerig maar minder prominent dan op de foto’s het geval lijkt te zijn.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.

Afmetingen: 76cm x 58cm (blad), 64cm x 50cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

Louttre B. (1926)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2988 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:07-02-2018 om 14:56
Eindtijd:02-11-2018 om 15:22
liefdevoorkunst68
02 nov. / 12:28
€ 75