LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat - Verkocht

LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 45,00

LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!LAATSTE KEER Paul Citroen, litho, W. Sandberg, 1976, perfecte staat kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Paul Citroen (1896-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Laatste keer aangeboden op Kunstveiling.nl: Litho van Paul Citroen uit 1976, portret van Willem Sandberg, ontwerper/typograaf en directeur van het Stedelijk Museum. Gedrukt op zwaar geschept papier. Rechtsonder gesigneerd en genummerd 20/100 exemplaren in potlood.  Linksonder getiteld "Sandberg" in de druk. Dit was één van 12 lithografien in 1976 samengebracht in een map portretten t.g.v de tachtigste verjaardag van de kunstenaar.  Het blad verkeert in perfecte staat! Het is nooit ingelijst geweest. Afm. blad 50x65 cm. De detailfoto's zijn blauw uitgevallen, op foto 1 is de correcte kleur te zien.

Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:19-05-2018 om 19:43
Eindtijd:08-01-2019 om 21:48
jandnauta
08 jan. / 21:01
€ 45