Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij - Verkocht

Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!Laatste keer: Paul Joseph constatin Gabriel - studietekening voor schilderij kopen? Bied vanaf 80!
  • Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903)
TypeTekening / Aquarel

Potlood studietekening voor schilderij van Paul Joseph Constatin Gabriel. Titel: landschap. Afmetingen: H34 x b52cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op board. In de tekening staan op diverse plaatsen de kleuren genoemd die hij wilde gaan gebruiken bij het schilderen.

Conditie: in goede staat. Aan de bovenrand zit wat waterschade.

ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland
Starttijd3-3-2018 om 1:08
Eindtijd5-3-2018 om 1:08
Biedingen (0)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken