Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Potlood studietekening voor schilderij van Paul Joseph Constatin Gabriel. Titel: landschap. Afmetingen: H34 x b52cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op board. In de tekening staan op diverse plaatsen de kleuren genoemd die hij wilde gaan gebruiken bij het schilderen.
Conditie: in goede staat. Aan de bovenrand zit wat waterschade.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 3-3-2018 om 1:08 |
Eindtijd | 5-3-2018 om 1:08 |