Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een groot abstract werk (ets uit exclusieve oplage van 20 - dit is exemplaar 6). Het werk verkeert is vlak en zuurvrij bewaard, verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. het werk is in potlood gesigneerd en genummerd.
Maat: 50x65 cm, beeld iets kleiner.
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 13-3-2017 om 8:55 |
Eindtijd | 19-3-2017 om 12:55 |