LAATSTE KEER | biedt NU : MARTIN BRADLEY (USA) groot werk uit 20 (GESIGNEERD) - Verkocht

LAATSTE KEER | biedt NU : MARTIN BRADLEY (USA) groot werk uit 20 (GESIGNEERD) kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Martin Bradley (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een groot abstract werk van Bradley (zeefdruk uitgegeven in exclusieve oplage van 20, dit is exemplaar 17) het werk verkeert in uitstekende conditie, is professioneel met zuurvrije passepartout en achterwand ingelijst in een matte aluminium omlijsting en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.

Maat: ca.  70x100 cm, inclusief omlijsting, 50x65cm (beeld)

Martin Bradley (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:11-02-2017 om 12:12
Eindtijd:26-02-2017 om 11:12
huiszo
22 feb. / 08:45
€ 70