Laatste regen - Verkocht

  • Harry Buckinx (1944-1995)
Deze aquarel uit 1980 van H.P.M. Buckinx is 49 x 35 cm. Zit in een (ietsje beschadigde)lijst van 70 x 50. Een heel fijn geschilderd werk.

Harry Buckinx (1944-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  eijk

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-10-2011 om 21:27
Eindtijd:13-10-2011 om 21:27
franckgribling
12 okt. / 12:22
€ 50