Joe Tilson - Labirinto / Blue

Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 50!
Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 50!Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 50!
  • Joe Tilson (1928)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1976
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Joe Tilson (1928)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
21 cm
28 cm
Starttijd:11-09-2022 om 17:29
Eindtijd:25-09-2022 om 10:07
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa