“L'adolescente et le portefaix” Originele houtgravure door Kees van Dongen 1955

“L'adolescente et le portefaix” Originele houtgravure door Kees van Dongen 1955  kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Op bladzijde 57 van deel 1 van het uit drie delen bestaand boek : "Le livre des mille nuits et une nuit", Uitgave Gallimard 1955. vindt u deze houtgravure naar een aquarel van Kees van Dongen. Afmeting totaal : 18 x 23 cm. Afmeting plaatje zelf : 17.5 x 13.5 cm.

Titel :  “L'adolescente et le portefaix”

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:29-11-2014 om 01:28
Eindtijd:06-12-2014 om 01:28

Biedingen (1):

Gnav
1 dec. / 22:32
€ 20