Claudia Steine - Lady in Red II - Verkocht

Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red II kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Claudia Steine
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C.
Conditie: uitstekend.
Editie: H.C. V/X.  Nummer op de foto kan afwijken.
Afmeting: Afbeelding: 65 x 55 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Claudia Steine

Alle items van deze kunstenaar
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
65 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2020 om 22:41
Eindtijd:11-11-2020 om 19:24
Tonias
11 nov. / 16:38
€ 25