Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets - Verkocht

Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

De afmeting van de afbeelding van deze kleurets is 30 x 39 en het gehele blad meet 41 x 51. De conditie van de kleurets is uitstekend en wordt zonder lijst aangeboden. De kunstenaar heeft linksonder de titel en oplage 43/150 vermeld en rechtsonder de handtekening geplaatst.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:10-02-2018 om 12:18
Eindtijd:22-02-2018 om 21:18
Biedingen (3)
optica
22 feb. / 16:46
€ 5
Oversloot
22 feb. / 16:46
€ 5
optica
15 feb. / 20:09
€ 1