Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets - Verkocht

Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!Laetitia de Haas (1948) - TULPEN - kleurets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Laetitia de Haas (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad van deze kleurets heeft een afmeting van 44 x 58 en de afbeelding zelf meet 40 x 30. De conditie van de kleurets is uitstekend en wordt zonder lijst aangeboden. De oplage is 15/150 en de ets is door de kunstenaar rechtsonder gesigneerd. De verzending is aangetekend via PostNL, de kosten daarvan zijn voor rekening van de koper.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-01-2018 om 16:23
Eindtijd:10-01-2018 om 21:23
wimsc
10 jan. / 18:57
€ 40