Laetitia de Haas - Herfst

Laetitia de Haas - Herfst kopen? Bied vanaf 1500!
  • Laetitia de Haas (1948)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 96 cm (h x b)
Lijst61 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laetitia de Haas - Herfst

Olieverf schilderij op doek in zeer goede kwaliteit inclusief baklijkst. Afmeting 61 x 96 cm inclusief baklijst.

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  YvetteBelinda

Lid sinds 2022
0 verkochte items
96 cm
61 cm
96 cm
61 cm
Starttijd:12-04-2022 om 20:13
Eindtijd:26-04-2022 om 22:30
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieNoordwijk Zh,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie