Laetitia de Haas - Hortensiatuin

Laetitia de Haas - Hortensiatuin kopen? Bied vanaf 1500!
  • Laetitia de Haas (1948)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 96 cm (h x b)
Lijst61 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hortensiatuin

Schilderij verkeert in zeer goede staat en zit in een baklijst en is aangeschaft in en Gallery in Den Haag. De afmeting inclusief baklijst is 61 x 96 cm.

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  YvetteBelinda

Lid sinds 2022
0 verkochte items
96 cm
61 cm
96 cm
61 cm
Starttijd:12-04-2022 om 20:12
Eindtijd:26-04-2022 om 22:15
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieNoordwijk Zh,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie