Laetitia de Haas - Huis aan de Vecht

Laetitia de Haas - Huis aan de Vecht kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Huis aan de Vecht kopen? Bied vanaf 35!Laetitia de Haas - Huis aan de Vecht kopen? Bied vanaf 35!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 13 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage 13/100
Prachtig ingelijst werk van Laetitia de Haas

Afhalen of versturen, met en zonder lijst

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Jvanvlijmen

Lid sinds 2021
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
41 cm
51 cm
13 cm
17.5 cm
Starttijd:18-04-2022 om 08:55
Eindtijd:21-04-2022 om 22:12
Openingsbod € 35
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland