Laetitia de Haas - Strand -ets 1972-

Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 1!
Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 1!
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
StijlRomantisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/25
Vroeg werk uit 1972 van Jaetitia de Haas in een oplage van slechts 25 exemplaren. Dit is nummer 22, Met potlood gesigneerd, gedateerd en betiteld. Lichte verkleuring door ouderdom.

Licht zichtbare verkleuring rondom de ets door voormalig passepartout

Laetitia de Haas (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
34 cm
29 cm
Sluit over 8d 8u 30m 27s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:26-11-2022 om 16:51
Eindtijd:06-12-2022 om 21:13
Eva-Tine
gisteren / 01:00
€ 1