Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets - Verkocht

Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Laetitia de Haas - TULPEN I - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

316 verkochte items
  • Laetitia de Haas (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad van deze kleurets heeft een afmeting van 40 x 50 en de afbeelding van TULPEN I meet 30 x 40. Rechtsonder is de kleurets door de kunstenaar gesigneerd, het jaartal is 1998 en de oplage is 59/150. De conditie van de kleurets is uitstekend. De verzending is aangetekend via PostNL.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:22-12-2016 om 08:25
Eindtijd:05-01-2017 om 21:25
Biedingen (6)
noortje
05 jan. / 21:19
€ 17
wimsc
05 jan. / 21:19
€ 15
wimsc
02 jan. / 19:45
€ 7
Oversloot
02 jan. / 19:45
€ 5
wimsc
02 jan. / 19:45
€ 5
Oversloot
22 dec. / 11:50
€ 1