Laixing Cheng: Lithografie, Circus I - Verkocht

Laixing Cheng: Lithografie, Circus I kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Laixing Cheng (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Laixing Cheng.

Kunstenaar: Laixing Cheng
Titel: Circus I
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 1500/666
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:29-12-2017 om 09:59
Eindtijd:09-01-2018 om 09:59
Biedingen (9)
PatSel
08 jan. / 21:51
€ 16
Serifeozkal
08 jan. / 21:51
€ 14
PatSel
08 jan. / 21:51
€ 14
Serifeozkal
08 jan. / 21:45
€ 12
PatSel
08 jan. / 21:45
€ 10
PatSel
08 jan. / 21:45
€ 7
Serifeozkal
08 jan. / 21:45
€ 5
PatSel
04 jan. / 19:41
€ 3
schoffel
29 dec. / 21:12
€ 1