Carel Willink - Lama’s op terras - Verkocht

Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!
Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!Carel Willink - Lama’s op terras kopen? Bied vanaf 750!
  • Carel Willink (1900-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 77.5 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8 / 75
Carel Willink - Lama’s op terras

Handgesigneerd: Ja, door Carel Willink zelf. Let op: er zijn ook versies die na zijn dood door zijn vrouw Sylvia zijn gesigneerd.

Nummer: 8 / 75

Ingelijst: Ja

Opmerking: Dit is de originele uitgave. Later zijn deze litho's nog uitgebracht in een kleiner formaat.

Albert Carel Willink (Amsterdam, 7 maart 1900 - aldaar, 19 oktober 1983) was een Nederlands kunstschilder. Hij wordt gezien als de belangrijkste schilder van het magisch realisme, een schilderstijl die met licht, kleur, vorm en diepte een vervreemdende sfeer schept. De voorstellingen ogen reëel, maar zijn uitsluitend mogelijk in de fantasie. Willink zelf hield niet van de benaming 'magisch realisme', hij noemde het liever 'imaginair realisme', het zo realistisch mogelijk schilderen van de verbeelding. In zijn schilderijen combineerde Willink technische perfectie, fotorealisme en een extreem gevoel voor detail met een dreigende, mysterieuze en onwerkelijke sfeer.

Nog een ander stuk in de veiling:

Carel Willink - Arcadisch landscape

Vragen? Stuur gerust een bericht!

Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2022 om 12:01
Eindtijd:30-10-2022 om 19:29
Elizabeth789
30 okt. / 19:22
€ 750