LamBert digitale zeefdruk Titel: SUCSEX

LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!LamBert  digitale zeefdruk Titel: SUCSEX kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • LamBert Oude Wesselink (1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele digitale zeefdruk van deze bekende kunstenaar uit Ootmarsum.

Nooit ingelijst geweest.

Zeer beperkte oplage !

Gesigneerd aan de achterkant.

Afmetingen: ca 45 x 31 cm.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:18-01-2017 om 13:33
Eindtijd:23-01-2017 om 20:33

Biedingen (13):

liefhebben
23 jan. / 19:22
€ 35
18936
23 jan. / 19:22
€ 30
liefhebben
23 jan. / 19:22
€ 30
18936
23 jan. / 19:22
€ 25
liefhebben
23 jan. / 19:22
€ 20
18936
23 jan. / 17:03
€ 17
liefhebben
23 jan. / 17:03
€ 15
liefhebben
22 jan. / 21:41
€ 11
Mbumba12
22 jan. / 21:41
€ 9
liefhebben
22 jan. / 21:41
€ 7
Mbumba12
22 jan. / 21:41
€ 5
liefhebben
21 jan. / 09:08
€ 3
nillody
18 jan. / 15:51
€ 1