Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana

Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!
Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!Lambertus Zijl - Portret Z.K.H. Juliana kopen? Bied vanaf 850!
  • Lambertus Zijl (1866-1947)
TypeBeeld / Object
Jaartal1934
TechniekBrons
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
Afmetingen32.5 cm x 26.5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote uitvoering, goede staat met ophang beugel.
Gesigneerd met monogram en gedateerd.

Lambertus Zijl (1866-1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
26.5
32.5
2.5
Starttijd:16-08-2022 om 12:10
Eindtijd:29-08-2022 om 19:27
Openingsbod € 850
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa