Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho - Verkocht

Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!Reinier Lucassen - – lamp - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Reinier Lucassen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage174/190

Gesigneerde litho gedrukt in een oplage van 190 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1968. Linksonder met 174/190. Papiermaat 89 x 60.5 cm. (hxb) In de hoekjes, boven in de lamp en onder bij de handtekening zitten punaise gaatjes. Het papier is in de linkerhoek en aan de bovenkant gekreukt. Aan de bovenkant van het papier zit een vlekje. Door de lamp loopt in het papier een lichte vouw. Aan de onder- en bovenkant is het papier licht vergeeld.

ConditieRedelijk

In de hoekjes, boven in de lamp en onder bij de handtekening zitten punaise gaatjes. Het papier is in de linkerhoek en aan de bovenkant gekreukt. Aan de bovenkant van het papier zit een vlekje. Door de lamp loopt in het papier een lichte vouw. Aan de onder- en bovenkant is het papier licht vergeeld.

Reinier Lucassen (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
60.5 cm
89 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2020 om 21:12
Eindtijd:09-02-2020 om 19:33
SimonVDB
31 jan. / 10:34
€ 50