3. items
  5. Land

Italië Italië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Italiaans.

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Bruno Bruni - Fiori signed kopen? Bied vanaf 45!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Fiori tekende
TechniekOffset
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Milvia Maglione - La Coeur kopen? Bied vanaf 30!
Milvia Maglione (1934) Italiaans La Coeur
Afmetingen54 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Real Fabbrica Capodimonte - Johnnie Walker Scotch Whisky "Still Going Strong" - 60cm - Porselein kopen? Bied vanaf 349!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans Johnnie Walker Scotch Whisky "Still Going Strong" - 60cm - Porselein
Afmetingen60 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Empoli Glas - Genie Karaf/ Italiaans Design kopen? Bied vanaf 50!
Empoli Glas Italiaans Genie Karaf/ Italiaans Design
Afmetingen56 x 6.5 cm (h x b)
Gewicht2000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Bruno Bruni - Ingelijste litho: Zomer in Umbrië kopen? Bied vanaf 75!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Ingelijste litho: Zomer in Umbrië
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Marco Kooiman - Zeefdruk, Siesta Estiva - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse Zeefdruk, Siesta Estiva - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 90
5 biedingen
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 50!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Carlo Moretti - Opaline Florance vaas met vlammen: vetreria di borgonovo kopen? Bied vanaf 75!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Opaline Florance vaas met vlammen: vetreria di borgonovo
Afmetingen20 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 75
Paolo Valle - Litho 62/97 kopen? Bied vanaf 100!
Paolo Valle (1948) Italiaans Litho 62/97
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Enrico Baj - Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Silvio Formichetti - Piano / Ricordi kopen? Bied vanaf 350!
Silvio Formichetti (1969) Italiaans Piano / Ricordi
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Pino Castagna - Canneto rosso kopen? Bied vanaf 2500!
Pino Castagna (1932-2017) Italiaans Canneto rosso
Afmetingen180 x 31 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 2.500
Dino Martens - Dino Martens Vintage Murano Art Glass kopen? Bied vanaf 350!
Dino Martens (1894-1970) Italiaans Dino Martens Vintage Murano Art Glass
Afmetingen16 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht1.5 g
GesigneerdOngemerkt
€ 350
Valerio Adami - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Valerio Adami (1935) Italiaans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Valerio Adami - Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Valerio Adami (1935) Italiaans Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Carlo Berté - Litho Brova di colore 1975 kopen? Bied vanaf 150!
Carlo Berté (1939) Italiaans Litho Brova di colore 1975
TechniekLitho
Afmetingen61 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Franco Gentilini - Giardani incantati, litho kopen? Bied vanaf 55!
Franco Gentilini (1909-1981) Italiaans Giardani incantati, litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Real Fabbrica Capodimonte - Capodimonte - Bruno Merli - Schola Cantorum - Porselein kopen? Bied vanaf 299!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans Capodimonte - Bruno Merli - Schola Cantorum - Porselein
Afmetingen25 x 50 x 24 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Giancarlo Pozzi - OHNE TITEL 1976 signiert . XVII / XXX kopen? Bied vanaf 120!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans ZONDER TITEL 1976 ondertekend. XVII / XXX
TechniekEts
Afmetingen24 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Bruno Bruni - Liegende Frau kopen? Bied vanaf 150!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Liggende vrouw
TechniekLitho
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Marcello Morandini - Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Ingelijste gemengde techniek: Komposition 700 (nieuwe lijst!)
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Salvatore Melani - vrouw met duif en zwarte kogel kopen? Bied vanaf 700!
Salvatore Melani (1902-1934) Italiaans vrouw met duif en zwarte kogel
TechniekBrons
Afmetingen27 x 39 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
€ 700
Osvaldo Borsani - Design Stoel Tecno. Rood met zwart frame kopen? Bied vanaf 50!
Osvaldo Borsani (1911-1985) Italiaans Design Stoel Tecno. Rood met zwart frame
Afmetingen71 x 56 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Selwyn Senatori - Tekening "Joepie visjes" kopen? Bied vanaf 50!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Tekening "Joepie visjes"
TechniekPortfolio
Afmetingen23 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Tommaso Geraci - Gips wand kunstwerk kopen? Bied vanaf 400!
Tommaso Geraci (1931) Italiaans Gips wand kunstwerk
TechniekGips
Afmetingen73 x 129 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Selwyn Senatori - Grote tekening 2009 - in het boekwerk Numero Due kopen? Bied vanaf 50!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Grote tekening 2009 - in het boekwerk Numero Due
TechniekStift
Afmetingen23 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gianni Versace - Rosenthal Medusa Red kopen? Bied vanaf 1250!
Gianni Versace (1946-1997) Italiaans Rosenthal Medusa Red
Afmetingen34.5 x 20.6 cm (h x b)
Gewicht2.52 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1.250
Rudolf Stingel - Untitled kopen? Bied vanaf 3300!
Rudolf Stingel (1956) Italiaans Ongetiteld
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56.5 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.300
Alfredo Barbini - presse-papier met ingesloten luchtbel kopen? Bied vanaf 95!
Alfredo Barbini (1912-2007) Italiaans presse-papier met ingesloten luchtbel
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Marco Kooiman - The Red Cart kopen? Bied vanaf 35!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse The Red Cart
Afmetingen70 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Giovanni Bragolin - Huilende kinderen kopen? Bied vanaf 150!
Giovanni Bragolin (1911-1981) Italiaans Huilende kinderen
Afmetingen76 x 62 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Andrea Pagnacco (1937) Italiaans Carnaval, zeefdruk
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Alessi - fondueset kopen? Bied vanaf 100!
Alessi (1921) Italiaans fondueset
Afmetingen21 x 24 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Massimo Rao - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Massimo Rao (1950-1996) Italiaans Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Guzzini - Schalencombinatie kopen? Bied vanaf 50!
Guzzini Italiaans Schalencombinatie
Afmetingen35 x 21 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Alberto Giacometti - Surreal woman kopen? Bied vanaf 100!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Surreal woman
TechniekLitho
Afmetingen37.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Giacomo Mantegazza - (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken ) kopen? Bied vanaf 700!
Giacomo Mantegazza (1853-1920) Italiaans (1853 - 1920) Corteggiamento ( Het hof maken )
Afmetingen95 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 700
Ferdinand Luigini - Sleepboot kopen? Bied vanaf 55!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sleepboot
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55