Landlieden in Noord Braband

Landlieden in Noord Braband kopen? Bied vanaf 25!
  • Carl Wilhelm Mieling (1815-1903)
TypeTekening / Aquarel

KLEURENLITHO VAN C.W. MIELING

Beroemde steendrukker in Noord-Brabent die leefde van 1835 tot 1905

Voorstellende

Landlieden in Noord-Braband

Uitgegeven door J.C.Loman Jr.

Betreft: landlieden uit de omgeving van Zegge.
Buiten afbeelding middenonder: Landlieden in Noord-Braband
Llinksonder:  Uitgave J.C. Loman Jr.
Rechtsonder: C.W. Mieling

Compleet in lijst met glas 27 x 37 cm

Carl Wilhelm Mieling (1815-1903)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lapost

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Starttijd:29-01-2017 om 12:14
Eindtijd:12-02-2017 om 12:14
Openingsbod € 25
ObjectlocatieHarlingen,  Nederland