Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst - Verkocht

Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Barend Ferwerda - Landschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Barend Ferwerda (1880-1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
K1 14
Barend Ferwerda (1880-1958)
Landschap Aquarel
53 x 63
Geen glasplaat in lijst

Glasplaat ontbreekt

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:28-07-2019 om 17:31
Eindtijd:08-08-2019 om 18:25
ru88an77
08 aug. / 17:43
€ 75