Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel - Verkocht

Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1941
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel door Han Krug
Voorstelling van een landschap bij Barchem
Losbladig, beeldmaat 33x26
Gesigneerd, getiteld en gedateerd r.o. : 'Han Krug. Barchem (gld). Sept.1941'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 18:15
Eindtijd:23-10-2022 om 16:37
quiquebou
22 okt. / 17:13
€ 25