Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd

 Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

 Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1! Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1! Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1! Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1! Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1! Landschap Gemengde techniek op karton 1987 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (7)

178 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Landschap

Gemengde techniek op karton uit 1987

Krijt houtskool met strookjes papier

Origineel werk

Gesigneerd

Niet ingelijst

Afmeting 19 x 25 cm.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:20-11-2017 om 09:14
Eindtijd:27-11-2017 om 09:14

Biedingen (8):

lunazee
27 nov. / 02:05
€ 25
Shaba1954
27 nov. / 02:04
€ 20
lunazee
27 nov. / 02:04
€ 20
Shaba1954
27 nov. / 02:04
€ 12
lunazee
27 nov. / 02:04
€ 10
Shaba1954
27 nov. / 02:04
€ 5
lunazee
27 nov. / 02:04
€ 3
Shaba1954
20 nov. / 20:44
€ 1