LANDSCHAP MET DORP EN MOLEN / ETS VAN ALEX DIEPERINK - Verkocht

LANDSCHAP MET DORP EN MOLEN / ETS VAN ALEX DIEPERINK kopen? Bied vanaf 1!
LANDSCHAP MET DORP EN MOLEN / ETS VAN ALEX DIEPERINK kopen? Bied vanaf 1!LANDSCHAP MET DORP EN MOLEN / ETS VAN ALEX DIEPERINK kopen? Bied vanaf 1!
  • Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fijn uitgewerkte landschappelijke ets van Alex Dieperink (1901-1972).

Titel ; Landschap met dorp en molen

Afmeting beeld : 19.5 x 25.5 cm

Gesigneerd : handgesigneerd met potlood r.o.

Ingelijst : niet ingelijst, voorzien van passepartout met achtervel

Materiaal : ets op stevig papier

Conditie : in uitstekende staat.

De prent wordt volledig gegarandeerd mbt aangegeven conditie en authenticiteit.

Verzending is mogelijk. Kosten 6.75 euro.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:04-03-2013 om 19:02
Eindtijd:18-03-2013 om 19:02
Biedingen (2)
Kenzo1
07 mrt. / 10:55
€ 5
Ginno
05 mrt. / 18:34
€ 1