Frans Smissaert - Landschap met koeien - Verkocht

Frans Smissaert - Landschap met koeien  kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Frans Smissaert - Landschap met koeien  kopen? Bied vanaf 120!Frans Smissaert - Landschap met koeien  kopen? Bied vanaf 120!Frans Smissaert - Landschap met koeien  kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Frans Smissaert (1862-1944)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 45.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C1556

Kunstenaar: F. Smisseart

Techniek:  Olie op doek

Voorstelling: Koeien in een wijds landschap

Signatuur: linksonder, F.Smissaert

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

Lichte vervuiling. Lijst is wat beschadigd. zie foto

Frans Smissaert (1862-1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1208 verkochte items
55 cm
49 cm
45.5 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:25-07-2018 om 15:01
Eindtijd:16-08-2018 om 11:25
SarahMerel
16 aug. / 09:08
€ 120