Fedor van Kregten - Landschap met koeien - Verkocht

Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!
Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!Fedor van Kregten - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 300!
  • Fedor van Kregten (1871-1937)
Periode1800 t/m 1899
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 64 cm (h x b)
Lijst67 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fedor van Kregten is vooral bekend van zijn koeien gesitueerd in een fraai landschap. Hij woonde een groot deel van zijn leven in de buurschap Notter bij Wierden maar werkte o.a. in Drenthe en Den Haag. Hij reisde ook naar Marokko en Spanje en vond zijn inspiratie altijd in de natuur.

Op dit schilderij zijn ooit drie  minieme wittige verfspatjes (muurverf?) terecht gekomen. Het verwijderen laat ik graag aan de volgende eigenaar over.
Het schilderij is al generaties in onze familie.

Bijgevoegde foto's:
Het schilderij
De achterzijde
detail canvas
Signatuur
opdruk op de achterkant van de lijst

conditie van het schilderij is goed. De lijst is origineel met ouderdomsslijtage van de goudverf.

Fedor van Kregten (1871-1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  CGriffioen
FA. (4)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
83 cm
67 cm
64 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:12-09-2019 om 14:06
Eindtijd:21-12-2019 om 13:52
bhh46
21 dec. / 08:31
€ 300