Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap van Bennet

Schilderij is ongeveer 30 jaar in mijn bezit en in goede conditie, er zijn geen beschadigingen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  rovado

Lid sinds 2020
2 verkochte items
75 cm
65 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2020 om 12:57
Eindtijd:14-07-2020 om 21:55
Biedingen (13)
Damie55
14 jul. / 08:06
€ 70
az0-9henky
14 jul. / 00:00
€ 60
Damie55
13 jul. / 23:59
€ 50
az0-9henky
13 jul. / 23:59
€ 50
Damie55
13 jul. / 23:59
€ 40
az0-9henky
13 jul. / 23:59
€ 35
Damie55
13 jul. / 23:59
€ 25
az0-9henky
13 jul. / 23:59
€ 20
Damie55
12 jul. / 23:11
€ 15
Pisti5
12 jul. / 23:11
€ 10
Damie55
10 jul. / 17:51
€ 5
elen
10 jul. / 00:16
€ 3
plamus
09 jul. / 00:40
€ 1