Jacques Mels - Landschap

Jacques Mels - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Mels (1899-1974)
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 54 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Winter landschap

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  alloek

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
70 cm
50 cm
54 cm
36 cm
Starttijd:01-08-2022 om 11:00
Eindtijd:10-08-2022 om 21:06
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmersfoort ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier