Frans Ronda - Landschappen (2)

Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!
Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!Frans Ronda - Landschappen (2) kopen? Bied vanaf 150!
  • Frans Ronda (1899-1976)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 33 cm (h x b)
Lijst35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

François Hubertus Cornelis Ronda ( Frans ), werd in 1899 in Maastricht geboren. Hier woonde en werkte hij ook tot aan zijn overlijden in 1976. Ronda was een leerling van de Kunstnijverheidsschool in Maastricht . Hij maakte een studiereis naar Frankrijk waar hij het Franse landschap ontdekte. Terug in Nederland legde hij zich toe op landschappen, havengezichten en stadsgezichten in een expressionistische stijl. Hij schilderde, tekende, aquarelleerde en maakte ook houtgravures.
Het betreft hier 2 gelijk ingelijste schilderijen op paneel.

Frans Ronda (1899-1976)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JVer

Lid sinds 2019
0 verkochte items
40 cm
35 cm
33 cm
28 cm
Starttijd:16-01-2020 om 10:04
Eindtijd:23-01-2020 om 22:05
Openingsbod € 150
ObjectlocatieVenlo, Nederland